Hakkımızda

Ankara Şifa Ambulans Ankara ve Türkiye genelinde verdiği özel ambulans ve kiralık ambulans hizmetleri ile hız kaybetmeden kaliteye devam etmektedir.
Ambulans hizmetlerinde, yılların tecrübesi neticesinde kalite ve güven konusunda ödün vermeyen Ankara Şifa Ambulans olarak huzur içerisinde yolumuza devam etmekteyiz.

 

Misyonumuz, uzman ekibi ile birlikte insanlarımızın hastane öncesi ve sonrası olabilecek sağlık hizmeti ihtiyaçlarını ivedilikle karşılayabilmek, hasta memnuniyetini önceliklerimiz olarak görmek; güvenilir, kaliteli, yenilikçi ve hızlı hizmet vermektir. Yaptığımız her hizmette analitik düşünceyle müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak; ekibimizin her bir çalışanının talep ve görüşlerini alarak şirket gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz ise; müşterisi, çalışanı ve anlaşmalı kurumları ile birlikte ülke ekonomisine katkıda bulunmak, ticari faaliyetleri ile sadece yerelde değil, genelde tüm topluma faydalı bir kurum olmak; kaliteli, güvenilir ve mükemmeliyet hedefine odaklı olmaktır.

Yorumlar kapatıldı.